Harput TV Ana Sayfası

Başbakan Elazığ'a 6 Mart'ta Gelecek Siyaset

Başbakan Elazığ'a 6 Mart'ta Gelecek

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Mart yerel seçim gezileri kapsamında 6 Mart Perşembe günü Elazığ’a geleceği açıklandı.

AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 6 Mart Perşembe günü saat: 13:00’te düzenlenecek mitingde Elazığ İstasyon Meydanında halka sesleneceğini belirtti.

Teşkilat olarak miting hazırlarını sürdürdüklerini belirten Ejder Açıkkapı, tüm Elazığ halkını mitinge davet etti.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Anayasa Değişikliği Sistemi Rahatlatacak

Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, kendilerinin Anayasa ile ilgili meselenin ne kadar önemli olduğunu bildiklerini belirterek, Türkiye?nin böyle bir fırsatı değerlendirmesi gerektiğini ve Anayasa değişikliğinin sistemi biraz daha rahatlatacağını kaydetti.

DEVAMI

"Hükümetimizin Yanında Olmalıyız"

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, ülke içerisinde ve sınır ötesinde yaşanan gelişmelerle ilgili önemli açıklamalarda bulunarak, "Şu günlerde hem sınırlarımız içerisinde hem sınır ötesinde terör ve bağlantılarıyla ciddi bir mücadele yürütülüyor. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemden geçiyoruz. Vatandaş olarak bu zor günlerin atlatılabilmesi için birlik, beraberlik ve sağduyu içerisinde devletimizin ve hükümetimizin yanında olmalıyız" dedi.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • Yanılmazdan Park Yirmiüç'e Ziyaret
  • PARK YİRMİÜÇ TANITIM
  • Yiğit AVM Açılış

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet